Sklepy e-commerce

co robimy?

Sklepy e-commerce

Kompleksowo wdrażamy sklepy internetowe dla sprzedaży B2B oraz B2C. Zaczynając od ustalenia najważniejszych funkcjonalności na prowadzonych przez nas warsztatach, zaprojektowaniu sklepu, aż po programowanie, wdrożenie i jego reklamę w internecie. Sklepy internetowe tworzymy na własnej autorskiej aplikacji, która daje możliwości rozwoju i ciągłych aktualizacji, dzięki czemu Twój sklep wyróżni się na tle konkurencji, nieszablonowym projektem graficznym i unikatową wartością dla Twojego klienta. Wdrożymy strategię komunikacji z klientem w kanałach Social Media oraz reklamy w Google Ads, aby zwiększyć ruch na stronie, co wpłynie na wzrost sprzedaży.

zakres działań

sklep internetowy

Przyśpieszymy działanie Twojego sklepu i  zmniejszymy współczynnik odrzuceń. UI / UX zapewni intuicyjną prezentację Twoich produktów i zachęci do zakupów. Przeanalizujemy ścieżkę Twojego klienta w sklepie co przełoży się na większą sprzedaż i mniejszą ilość traconych koszyków.

sprawdź

marketing internetowy

Aby sklep sprzedawał, klienci muszą zobaczyć Twoją markę w internecie i Ci zaufać. Nasz zespół poprawi widoczność Twojego sklepu w internecie i wyróżni na tle konkurencji. Poprowadzimy komunikację w Social Media i reklamy Google Ads

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę