Ogłoszenia i szkolenia

co robimy?

Ogłoszenia i szkolenia

Jeśli sprzedajesz szkolenia lub zależy Ci na portalu z ogłoszeniami to świetnie trafiłeś. Wdrażamy platformy, które wspierają sprzedaż szkoleń i automatyzują procesy, które musisz wykonywać manualnie, przez co praca będzie szybsza i bardziej uporządkowana, a podsumujesz ją w raportach. Tworzymy strony sprzedażowe oraz leadowe, które integrujemy z platformą, a ta zapisuje uczestnika oraz kontroluje ilość miejsc. Wdrażamy również portale z ogłoszeniami, które mogą posłużyć za akcję marketingową, wyprzedaż lub stock, który uzupełni Twoją sprzedaż. Działamy dla branży nieruchomości, auto-moto, transportowej i rolniczej.

zakres działań

landing page

Dobrze przemyślany Landing Page, elementy call-to-action, skupienie uwagi użytkownika na kluczowych treściach oferty to podstawa sprzedaży Twoich szkoleń, które zintegrujemy z platformą szkoleniową.

sprawdź

platforma

  • Sercem platformy szkoleniowej jest CRM, który nie tylko pomaga zarządzać Twoimi klientami ale również całym procesem sprzedaży szkoleń, od dodania szkolenia na stronę, ustawienia parametrów takich jak: lokalizacja, ilość miejsc, ceny, wykładowców a kończąc na wystawieniu faktury dla klienta.
  • Dzięki wyszukiwarce, Twoi klienci mogą określić najważniejsze parametry ofert jakie ich interesują, a Ty te parametry możesz w pełni edytować, zmieniać lub dopasowywać do rodzaju swoich ofert. Na portalu znajdą się dwa typy widoków ofert tj.: lista oferty lub oferty przedstawione na mapie
sprawdź

marketing internetowy

Zaplanujemy akcję marketingową, wyróżnimy na tle konkurencji i ułożymy strategię komunikacji z klientem, aby osiągnąć wartościowy ruch na stronie i podnieść sprzedaż.

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę