Nieruchomości

co robimy?

Nieruchomości

Od 8 lat dostarczamy systemy, które ułatwiają zarządzanie portfelem nieruchomości. Tworzymy strony inwestycji, sprzedażowe, leadowe, jak również korporacyjne. Przygotujemy dla Ciebie unikatowy branding oraz strategię komunikacji, która przełoży się na nowe konwersje z potencjalnymi klientami poprzez kampanie w mediach społecznościowych i  Google Ads.  Zajmiemy się monitorowaniem wyników i pracą nad skutecznością zawierania kolejnych transakcji. System do zarządzania zintegrujemy z reklamami, aby marketing był bardziej policzalny i opłacalny.

zakres działań

WWW

Przyśpieszymy działanie Twojej strony i  zmniejszymy współczynnik odrzuceń. UI / UX zapewni intuicyjną prezentację Twojej oferty, którą wspomożemy o funkcjonalną wyszukiwarkę 3D.

sprawdź

property CRM

Property CRM jest systemem przeznaczonym dla rynku nieruchomości. Pomoże on w zarządzaniu bazą produktów i w dopasowaniu oferty do klienta co z redukuje pracę manualną. System posiada algorytm kontrolowania procesu obsługi klienta, dzięki czemu wspomożemy sprzedaż i marketing w Twojej firmie.

sprawdź

marketing internetowy

Poprawimy widoczność Twojej firmy w internecie i wyróżnimy na tle konkurencji. Przygotujemy branding dla nowej inwestycji oraz materiały promocyjne aby wszystko spójnie wpisywało się w koncepcję całej marki.

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę